o Galante

Otvorený list pánovi primátorovi Galanty

Otvorený list pánovi primátorovi Galanty

Dnes (15.3.2015) som obdržal e-mail od primátora Galanty:

Dobry vecer,

Ocakavam, mlady muz, v zmysle Vasich prispevkov na nete, i na facebooku, ze okrem, dufam, ze nielen basnickych otazok na mna, pouzijete aj moje jasne znejuce odpovede, vsade ‎tam, kde ste svoje otazky sirili.

S uctou, a s vdakou – hlavne za prejaveny zaujem o veci verejne 😉

PP

Dovoľte mi, aby som aj touto cestou vyhovel požiadavke primátora na použitie rovnakého komunikačného kanálu a zverejňujem obsah mojej odpovede.

Vážený pán primátor.

Úvodom ďakujem za poslaný email. Transparentnosť v riadení mesta, v komunikácii, ako aj v iných verejných oblastiach je presne to, čo ako občan mesta, od jeho predstaviteľov očakávam. Rovnako transparentnosť a otvorenosť v komunikácii ponúkam.

Nemám problém chlapsky priznať, že na mňa urobilo dojem Vaše verejné vysvetlenie Vašej kandidatúry na post primátora, ako nezávislého kandidáta (reakcia na článok: Pán primátor, ako to teda je?).

Celé vyjadrenie si môžu čitatelia vypočuť tu ( bod 4. Pripomienky a podnety súvisiace s činnosťou samosprávy mesta Galanta; minutáž 44:30 až 46:55 ).

 Váš pragmatický prístup k voľbám, kalkulujúci s podporou širokého občianskeho a politického spektra (s dohodou s evanjelickou cirkvou, katolíckou cirkvou, so židovskou obcou, dohoda s ľuďmi z KDH, dohoda s ľuďmi v rôznych občianskych a športových združeniach, podpora futbalistov, podpora templárov a s tichou podporu SMERu) rešpektujem.

Názor si bude musieť každý občan ( volič ) urobiť sám.

Čo sa týka vyjadrenia mnou citovaného článku z nitra.sme.sk (článok Poslanec obvinil riaditeľku domova dôchodcov z klientelizmu ), tak Vaše vyjadrenie beriem na vedomie. Vaše celé vyjadrenie si môžu čitatelia vypočuť tu, (bod 1. Otvorenie; minutáž 09:05 až 13:32 ).

Ako občana by ma však zaujímali aj opatrenia pri nových výberových konaniach, ktoré ste vykonali, alebo plánujete vykonať, aby sa podobné podozrenia dali jednoznačne vylúčiť?

Rád by som na záver poznamenal, že moje vyjadrenia k chodu mesta a dianiu v ňom, sú férovo ponúkanou spätnou väzbou z pohľadu bežného občana. Ako manažér, to určite oceníte.

Pán primátor verím, že nielen my dvaja, ale všetci občania mesta, máme spoločný cieľ a to je úspešné, transparentné mesto a spokojní občania Galanty.Vy a poslanci MsZ na to máte teraz priamy dosah.

 

S pozdravom,

 

Radovan Slíž

občan mesta GALANTA

 

 

 

Kliknutím pridať komentár

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

o Galante

Občan mesta GALANTA

Viac na o Galante

Moja pravda na dnes 16. 7. 2016

Ondrej Pravda16. júla 2016

Moja pravda na dnes 24. 6. 2016

Ondrej Pravda24. júna 2016

Moja pravda na dnes 6. 6. 2016

Ondrej Pravda6. júna 2016

Moja pravda na dnes 2. 6. 2016

Ondrej Pravda2. júna 2016

Moja pravda na dnes 26.5.2016

Ondrej Pravda26. mája 2016

Galanta – Negalanta

Ondrej Pravda26. mája 2016

Moja pravda na dnes 24.4.2016

Ondrej Pravda24. apríla 2016

Quo Vadis – Technicke sluzby mesta Galanta?

Miroslav Šimek23. apríla 2016

Moja pravda na dnes 22.4.2016

Ondrej Pravda22. apríla 2016