Florbal

ICE PLAYERS SEREĎ – Florbalový klub

ICE PLAYERS SEREĎ – Florbalový klub

ICE Players SereďRadi by sme Vám aj touto cestou predstavili  nie len šport, ktorý sa stáva jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcim športom v poslednej doby  FLORBAL, ale aj klub ICE PLAYERS SEREĎ príkladne pracujúci s mládežou na tomto športovom poli. Florbal ako šport, sa do povedomia bežného človeka dostal až v poslednej dobe, po úspešnom vystúpení našej ženskej reprezentácie na Majstrovstvách sveta vo Fínsku.

ICE PLAYERS SEREĎ florbalový klub založili nadšenci tohto bezkontaktného a finančne nenáročného športu. Klub vznikol v roku 2012 a od toho okamihu naberá nových členov a obsadzuje nové vekové kategórie v ligových súťažiach. Všetky vekové kategórie hrajú Západoslovenskú ligu. Ako klub máme k dispozícii všetky materiálne prostriedky na najlepšie rozvíjanie tohto športu. Čím viac cestujeme a spoznávame podmienky iných klubov, môžeme s pokojným svedomím prehlásiť, že vedenie klubu našim členom v spolupráci s Mestom Sereď, Centrom voľného času pri ZŠ J. A. Komenského a Obchodnou akadémiou v Seredi vytvorili jedny s najlepších podmienok na trénovanie florbalu na Slovensku.

Nie je vôbec žiadnym tajomstvom, že do klubu prichádzajú deti a mládež na tréning nie len zo Serede, ale zo širokého okolia (Šoporňa, Báb, Šintava, Pata, Galanta). Dušou tímov, ako pri každom športe, sú aj tu tréneri, ktorí dávajú do detí a mládeže kúsok zo seba. Keď sú mladí tréneri aj aktívny hráči, dávajú svojim zverencom ten najlepší vzor. V klube pracujú s deťmi  od roku narodenia 2009 až po juniorov.  Viac informácii je možné nájsť na aj na FB stránke.

Dňa 10.1.2016 sa dorastenci (ročnik 1999-2001) zúčastnili ďalšieho kola dorastenejckej ligy na turnaji v Dubnici nad Váhom. Podľa slov trénera Ondreja Baláka (aktívny hráč FCB 11 Trnava): “Do nového roku sme vkročili tou správnou nohou a zvíťazili sme dvomi ubojovanými výkonmi. Oplatili sme prehru najprv Topoľčanom (5:4) a neskôr aj domácej Novej Dubnici (3:2). V našom drese si odbili úspešnú a zároveň náročnú premiéru aj dve posily Dodo Berčík a Palo Farár.

Zobraziť komentáre (1)

1 komentár

  1. lowest auto premium Norman, OK

    10. mája 2017 at 16:30

    So cute it makes me want to go full on peace, love and rock and roll! Love the dress from the last post too. I honestly think you could wear a burlap bag and look FAB

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Florbal

Občan mesta GALANTA

Viac na Florbal

Florbal ICE Players Sereď – 8/A kolo dorastenci

ICE PLAYERS12. marca 2016

Florbal ICE Players Sereď – 7/A kolo dorastenci

ICE PLAYERS14. februára 2016

Florbal ICE Players Sereď – 6/B kolo dorastenci

ICE PLAYERS16. januára 2016