Florbal ICE Players Sereď – 8/A kolo dorastenci

ICE PLAYERS
Rozcvička

Rozcvička

12.3.2016 sa uskutočnilo 8/A kolo dorasteneckej ligy vo florbale kde náš tím ICE Players Sereď cestoval do Levíc. Tímy hostila športová hala Levice. Už na úvod bolo jasné, že si chlapci riadne zalietajú. Ved sú stále v hre o tretie mesto tabuľky. Dnes si mali zmerať sily s mužstvami FBK Fair LeviceRainbow Dragons Hlohovec. Chlapci si ušetrili ranné stávanie, lebo prvý zápas hrali až od 12:40 hod. Ale aby to nebolo tak úplne pohodové, ten druhý proti tímu z Hlohovca  mali hrať  hneď po tom prvom.  Dnes si na trénerskú lavičku sadlo duo p. Janda a  p,Berčík. Aj na priek tomu, že niektorí hráči mali v nohách play-off zápas za juniorov  boli všetci odhodlaní zabojovať o 3.miesto tabuľky.

Prvý zápas nás čakal domáci tím FBK Fair Levice. Predposledný tím tabuľky vôbec nepôsobil odovzdaným dojmom, ako by sa mohlo opticky zdať podľa tabuľkového postavenia tímov. Zápas sa ešte ani poriadne nezačal a už sme prehrávali 0:1 .Bežala 35 sekunda zápasu. Našim chlapcom trvalo bezmála 13 minút kým vyrovnali. O vyrovnávací gol sa postaral Michal Pilát. Pomalší rozbeh sa nám znova nevyplatil, lebo behom nasledujúcich minút sme dva krát inkasovali a prvú tretinu sme prehrali 1:3. Neviem, čo sa udialo v kabíne počas prestávky, ale naši v úvode druhej tretiny vleteli na súpera a už v prvej minúte vyrovnali na 3:3.  Na 2:3 v 19 sekunde znižoval kapitán Patrik Jakubek a Rastislav Kopál v 43 sekunde vyrovnal. O päť minút sme už vyhrávali 4:3.  Súper sa však nevzdal a vyrovnal na 4:4.  Dramatický zápas sme ďalšími dvoma gólmi dotiahli do víťazného konca.

Po 10 minutovej prestávke sme začali druhý zápas proti tímu Rainbow Dragons Hlohovec. Zápas sme mali počas celej doby pod kontrolou a rozumnou hrou sme vyhrali 4:3.